Hoppa till innehållet Hoppa till navigeringen Hoppa till början av sidan

AximaHäggbergs AB i Motala


 

AximaHäggbergs AB

Brunnebyvägen 9, Österstad
591 95  Motala
Tele Växel. 0141-71190

Koordinater
WGS84 DD (lat, long)
58.52042, 15.17269

Öppettider i Motala:

Vardagar:
Reservdelar och service: 07.00 - 16.00
Maskinförsäljning: 08.00 - 17.00
Stängt för:
Frukost: 09.00 - 09.20
Lunch: 12.00 - 12.40

karta till Häggbergs i Motala

Försäljning
Telefon: 0141-71180

Rolf Häggberg
VD AximaHäggbergs / Platschef / Säljare
Direkt: 0141-71191
Mobil: 070-5526065
rolf.haggberg@axima.se

Sofia Rehn
Säljare
Direkt: 0141-71193
Mobil: 070-3550447
sofia.rehn@axima.se

Johan Rangskog
Säljare
Direkt: 0141-71194
Mobil: 070-5394019
johan.rangskog@axima.se


Ekonomi - växel
Telefon: 0141-71190

Liza Gidlund
Ekonomi
liza.gidlund@axima.se

Maud Häggberg
Ekonomi

 

Reservdelar:
Telefon: 0141-71199

Roger Gustavsson
Reservdelsansvarig
roger.gustavsson@axima.se

Magnus Grönqvist
Reservdelar
magnus.gronqvist@axima.se

Gemensam e-post till reservdelar
reservdelar@haggbergs.se


Service
Telefon: 0141-71189

Tobias Crafoord
Verkmästare
tobias.crafoord@axima.se

Erika Gustafsson
Servicetekniker / Vice verkmästare

Roger Häggberg
Servicetekniker

Peter Häggberg
peter.haggberg@axima.se

Björn "BG" Gustavsson
Servicetekniker

Robin Edoff
Servicetekniker

Jimmy Karlsson
Servicetekniker

Michael Lundin
Servicetekniker

 
Senast publicerad: 190117 | Powered by SiteSmart